Skrzaty pomagają.

Skrzaty pomagają.

Dnia 15 grudnia dzieci z grupy SKRZATY obchodziły Dzień Świątecznego Sweterka. Poprzedzony on został zorganizowaniem zbiórki maseczek i rękawiczek dla Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. Uzbieraliśmy około 800 sztuk maseczek. Grudzień to miesiąc radości z otrzymywania prezentów ale Skrzaty wiedzą że dawanie, pomaganie też może sprawiać radość. Taka jest idea tego dnia i my właśnie o radości z dawania rozmawialiśmy. Za udział w akcji dzieci otrzymały piękną bombkę – Karetkę Pogotowia, która zawisła na naszej choince i słodkości. Otrzymaliśmy również piękne podziękowanie dla dzieci i rodziców i wszystkich zaangażowanych w zbiórkę maseczek i rękawic. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom małych Skrzatów i nie tylko za wielkie serce. Na Was zawsze mogę liczyć.