Biedronki

Świętujemy Dzień Odzyskania Niepodległości.

Świętujemy Dzień Odzyskania Niepodległości.

Nasze przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości poprzez udział w akademii, którą przygotowała grupa Biedronek. Z piosenką i tańcem wystąpiły również Motylki i Krasnoludki. Każda grupa wykonywała również prace plastyczne związane z tematyką – Jestem Polką i Polakiem. Dzieci wzięły również udział w pochodzie ulicami osiedla i odśpiewały wspólnie z dziećmi ze szkoły hymn Polski.

Przedszkole pamięta

Przedszkole pamięta

23 października 2019r. Przedszkole włączyło się w akcję Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. W ramach ogólnopolskiej akcji nasze dzieci wspólnie ze Szkołą Podstawową w Skopaniu zgromadziły się przy pomniku por. Romana Griesswalda.

„DZIEŃ DRZEWA” u Biedronek.

„DZIEŃ DRZEWA” u Biedronek.

10 października w grupie Biedronek obchodziliśmy Dzień Drzewa. Zebrane w parku liście posłużyły nam jako główny element naszych zajęć. Rozpoczęliśmy od zagadek słuchowych w kole, następnie segregowaliśmy liście wg określonej cechy i bawiliśmy się przy muzyce. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie w grupach pracy plastycznej „Jesienne drzewa”. Pomimo jesiennej szarugi za oknem u nas było kolorowo i wesoło.

„Jesienne dary”- kodowanie u Biedronek.

„Jesienne dary”- kodowanie u Biedronek.

Sześciolatki po raz kolejny podjęły się zabaw z kodowania i bez problemu wykonały wszystkie zadania. Zwieńczeniem ćwiczeń było wykonanie owocowych przekąsek. I tym razem sześciolatki wykazały się dużą kreatywnością i estetyką. Nauka przez zabawę niesie najwięcej korzyści, a dzieciom daje wiele satysfakcji.

Święto Pieczonego Ziemniaka – Biedronki.

Święto Pieczonego Ziemniaka – Biedronki.

Dnia 25 września 2019r. grupa Biedronki obchodziła „Święto Pieczonego Ziemniaka”.

Dzień Przedszkolaka 2019.

Dzień Przedszkolaka 2019.

Dnia 20 września wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały swój dzień – Dzień Przedszkolaka.

Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu.

Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu.

W naszym przedszkolu dnia 30 września wszyscy chłopcy obchodzili swoje święto.
Były życzenia, prezenty i różne wesołe zabawy.

Ciekawe spotkanie.

Ciekawe spotkanie.

Dnia 19 września 2019 r. odbyło się w naszym przedszkolu ważne spotkanie edukacyjne, dotyczące bezpieczeństwa w zakresie wychowania komunikacyjnego przedszkolaków. Zajęcie przeprowadzone zostało w ramach ogólnokrajowej kampanii społecznej BEZPIECZNY PRZEJAZD – „Szlaban na ryzyko”,
prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Lublinie. Zajęcie, w którym wzięły udział wszystkie dzieci naszego przedszkola dotyczyło spraw bardzo poważnych, które miały uświadomić dzieciom konieczność zachowania ostrożności podczas pokonywania przejazdów kolejowych. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały książeczki edukacyjne z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych.

Biedronki kodują.

Biedronki kodują.

Grupa sześciolatków rozpoczęła cykl zabaw w ramach programu „Uczymy dzieci programować”. Zadaniem dzieci było wykonanie rysunku zgodnie z podawanym przez nauczyciela kodem. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a efekty naszej przygody oceńcie sami.

VI BIEG PAPIESKI W SKOPANIU.

VI BIEG PAPIESKI W SKOPANIU.

Dnia 4 czerwca dzieci z naszego przedszkola zachęcały swoich starszych kolegów do zdobywanie medalowych miejsc w VI Biegu Papieskim w Skopaniu. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Mobilna Filharmonia w naszym przedszkolu.

W dniu 5 czerwca do naszego przedszkola zawitała po raz kolejny Mobilna Filharmonia z Rzeszowa. Tematem przewodnim był – Muzyczny gwiazdozbiór, dzieci poznały twórczość znanych kompozytorów i miały możliwość zagrania na instrumentach dętych. Było to ostatnie spotkanie z artystami w tym roku szkolnym ale mamy nadzieję że po wakacjach znowu się spotkamy.

Z mamą i tatą jest wesoło.

W piątkowe popołudnie 31 maja dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Dziecka. Były tańce i zabawy przy muzyce oraz konkurencje sportowe dla dzieci i rodziców, prowadzone przez animatorów. Rada Rodziców dziękuje sponsorom za uatrakcyjnienie Dnia Dziecka (poczęstunek, drobne upominki).

1 2 6 7