Best Rooms for Your Kid

Krasnoludki 1

Kids Room In Blue And Green Decorating

My jesteśmy krasnoludki, hopsa sa, hopsa sa, pod grzybkami nasze budki, hopsa sa, hopsa sa, jemy mrówki, żabie łapki, oj tak tak, oj tak tak, a na głowach krasne czapki, to nasz, to nasz znak. Krasnoludki 1 to najmłodsza grupa w przedszkolu. Mimo, że dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem, z wielkim zainteresowaniem i chęcią uczestniczą w zabawach i zajęciach proponowanych przez panią Dorotę Martę Surowiec. Pani Marcie dzielnie pomagają.

Krasnoludki 2

Colorful Modern Furniture

Biedronki

Children's Study Rooms

Biedronka Błyszczą jej kropki w promieniach słonka, gdy się po łąkach błąka biedronka. Lubi pić nektar w wiosennych sadach, zielone mszyce z liści wyjada. (Autor: Lech Konopiński) Biedronki to wesoła grupa 24 dzieci. Potrzebne wiadomości, umiejętności i sprawności nabywają podczas zajęć prowadzonych przez panią Lidię Nikiel i Elżbietę Lipską, którym zawsze pomaga pani Elżbieta Marek. Wielką frajdę sprawia im zabawa w kącikach tematycznych, konstrukcyjnych ale największy uśmiech na buzi rysuje.

Skrzaty

Kids Bedroom

W starej skrzyni mieszka skrzat, szepnął o tym mi mój brat. Ujrzeć skrzata ja też chciałem, więc do skrzyni się udałem. W skrzyni kurzu co niemiara, we mnie za to wielka wiara, że przywitam się ze skrzatem. On zostanie mym kamratem. Beata Krymska To grupa dzieci 5 letnich prowadzona przez nauczycielkę mgr Dorotę Ozga. W grupie jest 25 dzieci (13 dziewczynek i 12 chłopców). Codziennie pomaga nam i przynosi obiadki.

Muchomorki

Luxury Colorful Baby Nursery Furniture

”Muchomor” Dziś muchomor nie w humorze: – Czym się martwisz muchomorze? – Wiatr mi zerwał plamkę białą, nie wiem ile mi zostało? Dziś muchomor jest w humorze: – Czym się cieszysz muchomorze? – Wiatr mi oddał plamkę białą, policz czy ich nie za mało! H. Szayerowa Muchomorki to najstarsza grupa w przedszkolu, znają się już długo i zdążyli się wzajemnie poznać i polubić. Potrafią już wiele ale ciągle uczą się.