Święto Pieczonego Ziemniaka – Krasnoludki.

Dnia 24 września 2019r. grupa Krasnoludki obchodziła „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Na dzieci i rodziców czekały liczne „ziemniaczane konkurencje”. Wiele radości sprawiły dzieciom takie konkurencje jak: szukanie ukrytych ziemniaków, wyścig z ziemniakiem na łyżce, sadzenie ziemniaków i zbieranie ziemniaków, rzucenie ziemniakiem do celu. Rodzice mogli się wykazać szybkością i zwinnością w obieraniu ziemniaków. Zwieńczeniem zajęć było wspólne wykonanie przez dzieci i rodziców „Kartoflaka Cudaka”. Pomysłowości w pracach nie brakowało. Jak na piknik przystało nie mogło zabraknąć poczęstunku. Wszyscy mogli spróbować pieczonych ziemniaków i kiełbasek. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólną zabawę.