Dzień Dinozaura u Motylków.

„Dinozaurów poznawanie to wspaniała jest zabawa choć wymarły dawno temu każde dziecko chce je badać.
Dzieci przyniosły różne przedmioty związane z tematem: figurki dinozaurów, pluszaki, książeczki edukacyjne, puzzle. Wzajemnie dzieliły się przyniesionymi skarbami i opowiadały o nich. Przedszkolaki wysłuchały wiersza pt. „Dinozaury w przedszkolu”, uczestniczyły w Dino zabawach ruchowych, obejrzały prezentację multimedialną nt. życia dinozaurów, ich rodzajów oraz pracy paleontologa, zapoznały się ze szkieletem dinozaura, wykonanego z drewnianego modelu, poszukiwały ukrytych dinozaurów krocząc po kolorowych śladach, wykonały prace plastyczną oraz lepiły skamieliny odciskając dinozaury w masie solnej.
Dzieci były zafascynowane tym dniem co efekty możemy zobaczyć na zdjęciach.

« 1 z 2 »