Z NOWYM ROKIEM,TANECZNYM KROKIEM.

W piętek 7 lutego w naszym przedszkolu dzieci mogły uczestniczyć w koncercie przygotowanym przez artystów Mobilnej Filharmonii z Rzeszowa. Dzieci zachwycone z niecierpliwością oczekują na następne spotkanie.

Dzień Babci i Dziadka u Skrzatów.

Dnia 7 lutego dzieci z grupy Skrzaty odwiedzili wspaniali goście – babcie i dziadkowie. Dzieci pomimo wielkiej tremy pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i wspólnie tańczyły z dziadkami. Na zakończenie obdarowały dziadków prezentami i wieloma całusami. Babcie i dziadkowie byli zachwyceni swoimi wnukami i niejedna łza zakręciła się w oku.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków.

6 lutego 2020r. w grupie „Krasnoludków” odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie mieli okazje podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą okazję. Kluczowym punktem występu były wspólne tańce wnucząt wraz z dziadkami, gdzie wszyscy razem wesoło się bawili. Następnie dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami i laurkami z pięknymi życzeniami. To był naprawdę wyjątkowy dzień: pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione buzie Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dzień Babci i Dziadka u Biedronek.

W piątek 31 stycznia w grupie sześciolatków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny złożony z jasełek, kolęd i piosenek, a następnie wręczyły przygotowane przez siebie kwiaty dla Babci i laurki dla Dziadka. Wszyscy zaproszeni z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz wzruszenie. Na koniec dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i ich dziadków.