Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków.

6 lutego 2020r. w grupie „Krasnoludków” odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie mieli okazje podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą okazję. Kluczowym punktem występu były wspólne tańce wnucząt wraz z dziadkami, gdzie wszyscy razem wesoło się bawili. Następnie dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami i laurkami z pięknymi życzeniami. To był naprawdę wyjątkowy dzień: pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione buzie Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

« 1 z 2 »