Ciekawe spotkanie.

Dnia 19 września 2019 r. odbyło się w naszym przedszkolu ważne spotkanie edukacyjne, dotyczące bezpieczeństwa w zakresie wychowania komunikacyjnego przedszkolaków. Zajęcie przeprowadzone zostało w ramach ogólnokrajowej kampanii społecznej BEZPIECZNY PRZEJAZD – „Szlaban na ryzyko”,
prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Lublinie. Zajęcie, w którym wzięły udział wszystkie dzieci naszego przedszkola dotyczyło spraw bardzo poważnych, które miały uświadomić dzieciom konieczność zachowania ostrożności podczas pokonywania przejazdów kolejowych. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały książeczki edukacyjne z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych.

Biedronki kodują.

Grupa sześciolatków rozpoczęła cykl zabaw w ramach programu „Uczymy dzieci programować”. Zadaniem dzieci było wykonanie rysunku zgodnie z podawanym przez nauczyciela kodem. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a efekty naszej przygody oceńcie sami.