Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Motylków.

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Motylków.

„Pasowanie na przedszkolaka” to wyjątkowa uroczystość – w grupie „Motylki” odbyła się ona 16 listopada 2018r. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności otrzymując od gości gromkie brawa. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia
z uśmiechem, pomagać kolegom, słuchać pani i być dzielnym przedszkolakiem. Punktem kulminacyjnym tych uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani kierownik Elżbiety Lipskiej
i jej „czarodziejskiej kredki” nasze 3 i 4 – latki stały się pełnoprawnymi członkami przedszkolnej społeczności. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Z pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, gości jak i nauczycielek. Dziękujemy mamom za przygotowanie poczęstunku na tę okazję.

« 1 z 3 »