Pasowanie na Przedszkolaka – Krasnoludki 2

http://przedszkoles.baranow.net/wp-content/uploads/2018/01/DSC_0100.jpgPasowanie na Przedszkolaka – Krasnoludki 2

Dzień 28 listopada 2017 r. długo pozostanie w pamięci dzieci z grupy Krasnoludki II
i ich rodziców. W tym właśnie dniu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka.
W uroczystości wzięli udział rodzice i pani kierownik.
Krasnoludki zaprezentowały swoje umiejętności i pokazały jak wiele już potrafią. Śpiewając i tańcząc dzieci udowodniły, że są prawdziwymi przedszkolakami. Złożyły uroczyste przyrzeczenie że będą zgodnie bawić się w przedszkolu, pomagać kolegom, sprzątać zabawki, słuchać swojej pani i z uśmiechem witać każdy dzień.
Następnie pani kierownik E. Lipska dokonała pasowania na prawdziwego przedszkolaka dotykając każde dziecko wielkim ołówkiem, mówiąc,, pasuję Cię na przedszkolaka”.
Na pamiątkę każdy przedszkolak dostał Dyplom Pasowania na Przedszkolaka oraz mały upominek, przygotowany przez rodziców. Następnie dzieci zostały zaproszone na poczęstunek, który również był zasługą rodziców.
Teraz rodzice mogą z dumą powiedzieć: ,,Moje dziecko zostało prawdziwym przedszkolakiem”.

— Dorota Ozga