Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków.

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

18 stycznia lutego 2019 r. grupa „Motylki” gościła w przedszkolu swoje Babcie i Dziadków. Szanowne Babcie i dostojni Dziadkowie zaszczycili progi przedszkola z wielką dumą i radością. Dzieci pod opieką swoich pań przygotowały bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki , tańce oraz wspólne kolędowanie z Dziadkami. Goście byli zachwyceni i nagradzali wnuki gromkimi brawami. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.
To piękne święto było bardzo wzruszające dla wszystkich pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

« 1 z 2 »