Jasełka w grupie Muchomorków.

http://przedszkoles.baranow.net/wp-content/uploads/2018/01/25-23.jpgJasełka w grupie Muchomorków.

21 grudnia o godz. 11:30 odbyło się spotkanie z rodzicami w grupie „Muchomorków”.
Celem spotkania było przedstawienie Jasełek, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści z wielkim przejęciem wcielając się w swoje role przenieśli choć na chwilę widownię w odległą krainę „Betlejem”, wprawiając wszystkich w zadumę i chwilę wytchnienia w ferworze codziennych spraw i obowiązków. Dzieci zaprezentowały się swoim najbliższym jak mogły najlepiej. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, przeplatane było kolędami i pastorałkami śpiewanymi przez dzieci. Rodzice dumni ze swoich pociech z radością oklaskiwali małych artystów. Uroczyste przedstawienie uświetniła również jedna z wychowanek tej grupy Zuzia Białek przygrywając na keyboardzie wyuczone przez siebie kolędy.

— Dorota Ozga