Spektakl „Alladyn…Baśń tysiąca i jednej nocy”.

Dnia 25 listopada grupa „Biedronki”, „Motylki” i Krasnoludki” wraz z nauczycielkami udały się do MGOK w Baranowie Sandomierskim, aby obejrzeć spektakl teatralny „Alladyn…Baśń tysiąca i jednej nocy”. Przedszkolaki obejrzały pełne niezwykłych przygód widowisko. Dzieci były świadkami jednej z najbardziej znanych opowieści z tysiąca i jednej nocy o Alladynie, złym Wezyrze i pięknej Księżniczce.Najwięcej emocji wśród dzieci wzbudził Dżin,pradawny duch, który spełnia trzy życzenia. Niezapomniany nastrój widowiska wzbogaciły barwne kostiumy i scenografia. Od magii baśni ważniejsze jest jednak przesłanie, a mianowicie, że to nie bogactwo ale miłość i uczciwość są najważniejsze, a pazerność nie popłaca.