Pierwsza wycieczka autokarowa Motylków.

Pierwsza wycieczka autokarowa Motylków.

MOTYLKI W YUPI PARKU
Na zakończenie przedszkola grupa ,,Motylki „ wybrała się 10 czerwca 2019r. na wycieczkę do Sali zabaw Yupi Park w Tarnobrzegu. Sam przejazd autokarem był dla dzieci wielką atrakcją.
Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę., rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły przeciskać się przez liczne tunele, zjeżdżać na zjeżdżalni, oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Wspólnie świętowali urodziny Oliwii P ,która z okazji swoich urodzin poczęstowała je bardzo zdrowymi pralinami domowej roboty.
Dwie godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale ta zabawa na długo zostanie w ich pamięci.

« 1 z 3 »