Biedronki na Ranczu Alpaka.

W dniu 9 maja 2019r grupa – Biedronki wybrała się na wycieczkę na „Ranczo Alpaki”. Dzieci miały okazję obejrzeć i nakarmić : kangury, kózki miniatury, sowę, świnkę wietnamską, króliki i pawie. Największą atrakcją dla dzieci była jednak możliwość karmienia Alpak. Ich ulubieńcem stał się „Łatek”, który obdarowywał dzieci całuskami w zamian za kawałki marchewki. Po zwiedzeniu mini – zoo dzieciom zapewniono kolejne atrakcje z animatorami zabaw. Zmęczone zabawą dzieci posiliły się ciasteczkami i herbatą, a następnie wykonywały pracę plastyczną lub do wyboru pluszaka Alpakę. Pobyt na Ranczu Alpaka zakończyło wręczenie dzieciom dyplomów, magnesów i zabawa na dmuchańcach. Zdaniem dzieci pobyt był udany i pełen atrakcji.

« 1 z 2 »