Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków.

W dniu 22 stycznia 2019 r. w grupie Krasnoludków obchodzony był Dzień Babci i Dziadka. Odwiedzili nas kochani dziadkowie, a my za ich miłość podziękowaliśmy piosenką, wierszem i tańcem. Nie obyło się bez wzruszeń jak również owacji w podzięce za występ. Wspólna zabawa dziadków i dzieci sprawiła wszystkim dużo radości, wnuczęta obserwowały dziadków, którzy robili dokładnie to, co i one. Na koniec wspólnie z dziadkami dzieci zaśpiewały piosenkę, która mówi o tęsknocie do Babci, Dziadka jak również wnuka i wnuczki. Uwieńczenie m tej wzruszającej uroczystości było wręczenie dziadkom własnoręcznie zrobionych upominków. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

« 1 z 2 »