Dzień Babci i Dziadka u Muchomorków.

Dzień Babci i Dziadka u Muchomorków.

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w grupie maluszków Dzień Babci i Dziadzia. Uroczyste spotkanie w naszym przedszkolu sprawiło wszystkim ogromną radość i wywołało uśmiechy na wszystkich twarzach. 23 stycznia 2019 r. do grupy „Muchomorków” licznie przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Dzieci przedstawiły im program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Dzieci na koniec wręczyły przygotowane laurki oraz pięknie odśpiewały „Sto lat”. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dziękujemy Babciom i Dziadziom za przybycie na naszą uroczystość.

« 1 z 2 »