Skrzaty w Magicznych Ogrodach

http://przedszkoles.baranow.net/wp-content/uploads/2018/05/mogrody021.jpgSkrzaty w Magicznych Ogrodach

W dniu 11 maja 2018r dzieci z grupy Skrzatów wybrały się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów.
Dzieci najlepiej poznają świat wokół siebie eksplorując i badając. Spontanicznie podejmują działania, których efektem jest zdobywanie doświadczeń i rozwój. W Magicznych Ogrodach mają szansę rozwijać się pobudzając zmysły – wzroku, słuchu, węchu, dotyku, równowagi. Zielone przestrzenie i specjalnie skonstruowane place zabaw sprzyjają rozwojowi koordynacji ruchowej i wzrokowo – ruchowej.
Podczas wizyty w Magicznych Ogrodach dzieci mogły podziwiać piękno otaczającej je przyrody. Odwiedziły Zamek Wróżek , gdzie zabawy było co nie miara, Kuchnię Bulwiaków, na Marchewkowym Polu próbowały wyrwać ogromne marchewki, kolejką przemierzyły piękną Kwiatową Krainę, stoczyły rycerskie walki w Krasnoludzkim Grodzie, bawiły się na Robankwej Łące. Szaleństwa zakończyły na Wrzosowisku gdzie mogły się bawić na dmuchańcach i trampolinach.
Przed wyjazdem zatańczyły z Mordolem i rycerzem taniec radości.
Bardzo zmęczone ale zadowolone wracały do domu.
Bardzo dziękuję mamom za pomoc podczas wycieczki.

« 1 z 5 »