Bajkowy konkurs.

W dniu 8 marca 2018 r w naszym przedszkolu odbył się II Gminny Konkurs pod hasłem „Kochamy bajki i baśnie”. Konkurs przygotowały i przeprowadziły D. Ozga i L. Nikiel. W konkursie wzięły udział dzieci 6 letnie z pięciu przedszkoli z naszej gminy (Baranów Sandomierski, Dąbrowica, Wola Baranowska, Ślęzaki i Skopanie). Zadania do wykonania były dostosowane do wieku dzieci i były zgodne z podstawą programową. Dzieci pięknie odpowiadały na wszystkie pytania, bezbłędnie rozwiązywały zadania, układały puzzle i uzupełniły bajkową krzyżówkę. Nie było przegranych, wszyscy zdobyli tą samą ilość punktów, otrzymali pamiątkowe dyplomu i książeczki. Dziewczynki i panie otrzymały również życzenia i kwiatka z okazji Dnia Kobiet. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i ich paniom za przybycie do naszego przedszkola.

— Dorota Ozga