Biedronki i Muchomorki w Kulkolandzie.

W przeddzień spotkania z Mikołajem 5 grudnia, grupa Biedronek i Muchomorków pojechała na wycieczkę autokarową do Mielca. Byliśmy w kinie Cinema 3 D na filmie „Pierwsza gwiazdka”. Następnie, co dało dzieciom największą radość, pojechaliśmy do Kulkolandu. Dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. W sali zabaw dużą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchańców i skakańców. Każdy kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać siły do dalszej zabawy. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji, dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola. Celem naszej wycieczki było przede wszystkim stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu naszych dzieci.

— Dorota Ozga