Konkurs plastyczny

Z okazji zbliżających się świąt chętne dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym „Tradycyjna choinka 2017” organizowanym przez MGOK w Baranowie Sandomierskim. Konkurs miał na celu popularyzację obrzędowej twórczości plastycznej z wykorzystaniem dawnych technik i materiałów stosowanych w ozdabianiu choinek i innych ozdób związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz kartek. Konkurs obejmował kilka kategorii: ozdoby świąteczne tradycyjne, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe współczesne. Każda praca była niezwykle piękna, niepowtarzalna i bardzo oryginalna. Widać było olbrzymi wkład pracy. Dzieci wykazały się niesamowitą inwencją twórczą i zdumiewającą pomysłowością. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2018 roku.

— Dorota Ozga