Activities

Skrzaty

W starej skrzyni mieszka skrzat,
szepnął o tym mi mój brat.
Ujrzeć skrzata ja też chciałem,
więc do skrzyni się udałem.
W skrzyni kurzu co niemiara,
we mnie za to wielka wiara,
że przywitam się ze skrzatem.
On zostanie mym kamratem.
Beata Krymska
To grupa dzieci 5 letnich prowadzona przez nauczycielkę mgr Dorotę Ozga. W grupie jest 25 dzieci (13 dziewczynek i 12 chłopców). Codziennie pomaga nam i przynosi obiadki pani Aneta Kmuk.
Miłe otoczenie i panująca w nim serdeczna, niemalże rodzinna atmosfera sprawiają, że dzieci czują się tu bezpiecznie, jak u siebie w domu. Chętnie uczęszczają do przedszkola, bo oprócz zabawy z kolegami, mogą w trakcie różnorodnych działań edukacyjnych zaspokoić swoją ciekawość świata, potrzebę ruchu, rozwijać zainteresowania, talenty, zdobywać nowe umiejętności niezbędne w najbliższej przyszłości w szkole i w interesujący sposób spędzać wolny czas, np. uczestnicząc w wycieczkach o charakterze kulturalnym, edukacyjnym.