Ważne dla Rodziców.

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, prosimy o wpłaty za przedszkole za miesiąc marzec na podane konto.
Kwoty zostaną podane SMS lub e -mailem.

Koszty manipulacyjne : 96 9434 1067 2004 1401 6318 0001
Wyżywienie : 42 9434 1067 2004 1401 6318 0003

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Informujemy, że lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola w Skopaniu na rok szkolny 2020/2021 jest wywieszona na oknie przedszkola. Ze względu na ograniczenie możliwości przemieszczania się i dostępu zainteresowanych do listy, pragniemy poinformować iż wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym tj. od 3 do 6 lat (26 kandydatów w tym troje dzieci 2,5 letnich) zostały przyjęte. Nie przyjęto 10 dzieci ze względu na wiek tj. nieukończone 2,5 lat na dzień 1 września. Kandydaci zostaną przyjęci do przedszkola, w trakcie roku szkolnego, po ukończeniu 2,5 roku ( w miarę wolnych miejsc).

KORONAWIRUS – AKTUALNE INFORMACJE

DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI!
W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolu zachęcamy wszystkich Rodziców do zaglądania na naszą stronę internetową i profile FB grup (nauczyciele pracują zdalnie). Znajdziecie Państwo szereg ciekawych linków i propozycji do nauki , jak również zagospodarowania i umilenia czasu spędzonego razem z dziećmi. Niech ten trudny czas przebywania w domu będzie spędzony na wspólnej zabawie, odkrywaniu talentów i umiejętności dzieci oraz zacieśniania więzi rodzinnych.
Pozdrawiamy Was serdecznie! Dbajmy wszyscy o Nasze zdrowie.